Šį sportišką vasaros savaitgalį beveik visoms prekėms taikoma -20% nuolaida su kodu:

WEEKEND

Filtrai

Kaina
  • Nuo iki
Apyrankė / Dirželis
Korpuso forma
Korpuso spalva ir papuošimai
Korpuso medžiaga
Atsparumas vandeniui
Stikliukas
Ciferblato spalva
Koks laikrodis

Naujos prekės

Akcijos

Lotus laikrodžiai

Tai Festinos grupės laikrodžiai. Festina Group jungia tokius brendus kaip JAGUAR, CALYPSO, CANDINO, FESTINA ir LOTUS. Pagrindinis Festina Group ofisas yra Šveicarijoje, Bieno mieste, o jų gamykla Herbetsville. 1980 m. Kompanijos prezidentas Migel Rodriges įkūrė laikrodžių firmą LOTUS ir įgyvendino savo svajonę...

Daugiau

Tai Festinos grupės laikrodžiai. Festina Group jungia tokius brendus kaip JAGUAR, CALYPSO, CANDINO, FESTINA ir LOTUS. Pagrindinis Festina Group ofisas yra Šveicarijoje, Bieno mieste, o jų gamykla Herbetsville. 1980 m. Kompanijos prezidentas Migel Rodriges įkūrė laikrodžių firmą LOTUS ir įgyvendino savo svajonę – pradėjo gaminti kokybiškus ir nebrangius rankinius laikrodžius. LOTUS– beveik du dešimtmečius yra pagrindinis Ispanijos laikrodžių prekinis ženklas. Lotus Ispanijoje – absoliutus rinkos lyderis – daugiau nei 1,3 mln parduodama laikrodžių per metus. Kas trečias ispanas turi LOTUS laikrodį. 2003 m. įsigijus didesnes gamyklas ir išplėtus pajėgumą, šis sėkmingas prekinis ženklas užkariauja Vokietijos, Prancūzijos rinkas, tampa žinomas visoje Europoje.

LOTUS - pavadintas garsaus automobilio garbei, tad ir laikrodžių dizainui artimas sportinis stilius. C.Chapmanas įkūrė Lotus Engineering Ltd. įmonę 1952 m. Londono Hornsei rajone. 1958 m. Lotus komanda debiutavo Formulės 1 lenktynėse. Vadovaujama įkūrėjo Colin Chapmano Lotus komanda buvo daugelio naujovių pradininkė automobilių sporte, tiek technine, tiek komercine prasme. LOTUS taip pat debiutavo ir Pasaulio motociklų čempionate.

LOTUS laikrodžiai sukurti su motyvacija teikti aukštos kokybės, šiuolaikinio dizaino, prieinamos kainos laikrodžius, kurie atitinka klientų poreikį. LOTUS laikrodžiai – tai ne tik madingi ir nepaprasti aksesuarai, kurių dizainą kuria geriausi menininkai, bet ir aukščiausia kokybė: sudėti geriausi mechanizmai, panaudotos naujausios medžiagos, didelė apsauga nuo vandens (daug modelių kuriuose laiko pervedimo galvutė užsisuka ant specialaus srieginio įtaiso esančio laikrodžio korpuse, ir tai užtikrina laikrodžio hermetiškumą). LOTUS eksperimentuoja su medžiagom, spalvom ir dizainu, tad Jūs visada rasite kažką nepaprasto ir ypatingo, kas pabrėš Jūsų individualumą. Masyvūs, įvairių spalvų modeliai – skirti jauniems, ambicingiems žmonėms, elegantiški, klasikiniai laikrodžiai – tikriems mados žinovams. LOTUS puikiai patenkina jaunos auditorijos poreikius, kuri nori išsiskirti iš kitų, kuri myli grožį ir dizainą ir yra dėmesinga naujiems rinkos pokyčiams, estetikai, funkcionalumui. Lotus laikrodžiai skirti ambicingiems vartotojams, kurie turi savo stilių, kuriems svarbu ne tik drabužiai bet ir aksesuarai. Kainos nuo 70€.

Mažiau
Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių
Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių

Nemokamas pristatymas

Visiems pirkiniams virš 60 €

sužinokite daugiau...

Susisiekite: +37061473437

Mes visada pasiruošę Jums padėti. Skambinkite darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00

Dovanų kuponas

Negalite išsirinkti tinkamos dovanos? Įsigykite dovanų kuponą!

įsigykite čia...