Šį sportišką vasaros savaitgalį beveik visoms prekėms taikoma -20% nuolaida su kodu:

WEEKEND

Naujos prekės

Akcijos

Tempus Fugit laikrodžiai

TEMPUS FUGIT specialiai Europos rinkai sukurti ir gaminami interjero laikrodžiai. Didžioji dalis laikrodžių gaminami remiantis šimtamečiu klasikiniu vokišku dizainu. Tokie laikrodžiai buvo vertinami ir puošė ne tik mūsų tėvų, bet ir senelių bei prosenelių namus. Šiandieniniam konservatyvių požiūrių pirkėjui siūlomi mechaniniai laikrodžiai, kurie džiugina tikro mechaninio garso skambesiu ir malonia procedūra, laikrodžio prisukimu. Tiems, kas pripratę prie šiuolaikinių patogumų, bet vertina retro ir klasikinį stilių, suteikiamas pasirinkimas - laikrodžiai kvarciniais mechanizmais, su baterijomis, jų nereikia kas kartą prisukti.

TEMPUS FUGIT laikrodžius prie interjero galima derinti ne tik pagal stilių bet ir pagal medienos spalvą, pačios populiariausios įvairių atspalvių ąžuolo, riešuto, vyšnios, raudonmedžio medienos.

TEMPUS FUGIT nepamiršta ir pirkėjų vertinančius modernų stilių. Jiems gaminami laikrodžiai, kurių korpusų pagrindinės sudedamos dalys stiklas, plienas ir medis.

TEMPUS FUGIT gamina ir laikrodžius skulptūras. Naudojama medžiaga "polistonas" – labai kokybiškas plastikas, vizualiai primenantis akmens masę.

Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių
Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių

Nemokamas pristatymas

Visiems pirkiniams virš 60 €

sužinokite daugiau...

Susisiekite: +37061473437

Mes visada pasiruošę Jums padėti. Skambinkite darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00

Dovanų kuponas

Negalite išsirinkti tinkamos dovanos? Įsigykite dovanų kuponą!

įsigykite čia...