Šį sportišką vasaros savaitgalį beveik visoms prekėms taikoma -20% nuolaida su kodu:

WEEKEND

Naujos prekės

Akcijos

Bulova

Bulova | Sabri Fine Jewelry

Bulova yra JAV laikrodžių kompanija, kurią įkūrė Josephas Bulova 1875 metais. Ji išsiskiria savo unikaliomis technologijomis, prabangiu dizainu ir tiksliu laikrodžių gamybos procesu.

Daugiau

Pagrindinės savybės ir inovacijos:

  • Accutron technologija: Vienas iš žymiausių Bulova indėlių į laikrodžių pramonę buvo Accutron technologija, kuri buvo pristatyta 1960-aisiais. Ji naudojo šakelio mechanizmą elektromagnetiniams svyravimams ir tiksliai laiko skaičiavimui, leidžiant žymiai pagerinti laikrodžių tikslumą.
  • Prabangus dizainas: Bulova laikrodžiai dažnai pasižymi išskirtiniais ir prabangiais dizainais, kuriuose derinami šiuolaikiniai elementai su tradicine elegancija.
  • Curv linija: Curv linija apibrėžiama išlenktomis laikrodžio dėžėmis, kurios seka riešo natūralius kontūrus, suteikdamos ne tik patogumą, bet ir ypatingą išvaizdą.

Įvairios laikrodžių serijos:

  • Classic: Classic kolekcija siūlo elegantiškus ir amžinus dizainus, tinkamus tiek oficialioms progoms, tiek kasdieniam nešiojimui.
  • Marine Star: Marine Star kolekcija akcentuojama sportiškais ir universaliais laikrodžiais su jūrinėmis įtakomis, dažnai turinčiais vandeniui atsparumo savybes ir tvirtą konstrukciją.
  • Lunar Pilot: Lunar Pilot kolekcija skirta NASA ir jos istorijai pagerbti. Bulova atkūrė mėnulyje dėvėtą laikrodį Apollo 15 misijos metu.

Bulova yra JAV laikrodžių kompanija su ilga inovacijų ir tikslumo tradicija. Nuo jos istorinės Accutron technologijos iki šiuolaikinių kolekcijų, Bulova laikrodžiai siūlo stiliaus, technologijų ir patikimumo derinį, kuris patraukia įvairių laikrodžių entuziastų dėmesį.

Mažiau
Rodoma 1 - 21 iš 21 prekių
Rodoma 1 - 21 iš 21 prekių

Nemokamas pristatymas

Visiems pirkiniams virš 60 €

sužinokite daugiau...

Susisiekite: +37061473437

Mes visada pasiruošę Jums padėti. Skambinkite darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00

Dovanų kuponas

Negalite išsirinkti tinkamos dovanos? Įsigykite dovanų kuponą!

įsigykite čia...