VIDURIO SEZONO IŠPARDAVIMAS! Šį savaitgalį daugeliui prekių taikoma -20% nuolaida su kodu:

WEEKEND

Filtrai

Kaina
  • Nuo iki
Korpuso forma
Korpuso medžiaga
Akcijos

Akcijos

OBAKU Laikrodžiai

Firmos "Obaku" identitetas kuriamas pasitelkiant vieną iš budizmo mokyklų - Zen filosofiją. "Obaku Harmony" yra išskirtinė laikrodžių kolekcija, kurios akcentas - paprastas, romus dizainas. Dizainas sukurtas remiantis principu mažiau yra daugiau.

Daugiau

Firmos "Obaku" identitetas kuriamas pasitelkiant vieną iš budizmo mokyklų - Zen filosofiją. "Obaku Harmony" yra išskirtinė laikrodžių kolekcija, kurios akcentas - paprastas, romus dizainas. Dizainas sukurtas remiantis principu mažiau yra daugiau.

Firmos pavadinimas "Obaku" reiškia vieną Iš Zen filosofijos šakų, atsiradusią 1661 metais, Japonijoje, Obaku kalno papėdėje.

Net pats firminis logotipas yra Zen gyvenimo rato simbolis. Logotipas vaizduoja laiko tėkmę ir primena, kad kiekviena diena yra svarbi.

Pagrindinė Zen filosofijos idėja - išlaisvinti savo gyvenimą nuo nereikalingų detalių - atispindi įmonės filosofijoje ir "Obaku" laikrodžių dizaine. Įmonės prisistatyme skelbiamą idėją "Mažiau ‘bling bling‘. Daugiau Harmonijos."

"Obaku Harmony" laikrodžių kolekcijos gimimo priežastimi buvo idėja pasipuošti elementais, kuriuose vyrautų ramybė ir pusiausvyra. Azijoje Zen filosofija davė ištakas natūraliam paprastumui mąstyme ir veiksmuose. "Obaku Harmony" kuria pasaulį, išsiskiriantį ramybės pojūčiu ir nereikalingų detalių panaikinimu.

Kolekcija yra paremta dviejų skirtingų paprastumo tradicijų, atrastų Azijos ir Europos kultūroje, derinimu.

Šiaurės Europos šalys turi gilias dizaino tradicijas, pasižyminčias funkcionalumo ir paprastumo deriniu. Sujungus skandinavišką minimalistinį dizainą su Zen tradicijomis ir atsisakius visų nereikalingų detalių, sukurta unikali "Obaku Harmony" koncepcija.

Dizainą "Obaku" laikrodžiams kuria du danų dizainerių Lau Liengard ir Christian Mikkelsen (šiuo metu gyvena Honkonge). Abu dizaineriai yra gavę magistro laipsnius Danijos AArhus architektūros mokykloje, anksčiau yra kūrę laikrodžių dizainą daugeliui garsių prekės ženklų.

Visų "Obaku" laikrodžių korpusai, sagtys ir apyrankės yra pagaminti iš specialaus laikrodžių gamyboje naudojamo geriausio gryno nerūdijančio plieno. 316L plienas yra gaminamas Japonijoje ir visi korpusai yra kruopščiai nupoliruojami rankomis, remiantis aukščiausiais meistriškumo standartais. Nerūdijantis plienas nesitepa, nerūdija, nesioksiduoja ir laikui bėgant nepajuosta. Tai labai patvari medžiaga, pranašesnė už pigesnes - žalvarį ir įvairius lydinius.

Laikrodžių apyrankės gaminamos iš nerūdijančio plieno arba titano. Titanas yra viena iš kelių medžiagų, kurių sudėtyje nėra nikelio. Tai ypatingai korozijai atspari medžiaga, turinti aukščiausia stiprumas/svoris koeficientą iš visų metalų. Visoms apyrankėms, kurios yra ne iš nerūdijančio plieno ar titano, "Obaku" naudoja geriausią autentišką itališką odą. "Obaku" laikrodžių apyrankės išlenktos taip, kad idealiai prisitaikytų prie riešo formos.

Laikrodžiai yra sumontuoti naudojant aukščiausios kokybės grūdintą mineralinį stiklą su aukštu atsparumo braižymui laipsniu arba naujai išrastą Titan stiklą, naudojamą mobiliųjų telefonų industrijoje. Titan stiklas yra gaminamas specialiu metodu sukietinant stiklą, todėl jis yra daug atsparesnis dužimui, lyginant su vidutiniu mineraliniu stiklu.

Visos juodos ir auksinės laikrodžių detalės yra padengtos titano danga, kuri yra naujausia ir pažangiausia technologija ilgalaikėms dangoms. Aukso danga yra aukso ir titano mišinys sulietas su nerūdijančio plieno pagrindine medžiaga sulydymo proceso vakuuminėje kameroje metu.

"Obaku" laikrodžiai veikia, naudojant tikslias japoniškas kvarco baterijas. Visos baterijos yra gaminamos "Seiko" arba "Citizen" firmų Japonijoje. "Obaku" naudoja tik nežalingas aplinkai Spron baterijas, kurios gaminamos nenaudojant gyvsidabrio ir švino.

Mažiau
Rodoma 1 - 36 iš 49 prekių
Rodoma 1 - 36 iš 49 prekių

Nemokamas pristatymas

Visiems pirkiniams virš 60 €

sužinokite daugiau...

Susisiekite: +37061473437

Mes visada pasiruošę Jums padėti. Skambinkite darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00

Dovanų kuponas

Negalite išsirinkti tinkamos dovanos? Įsigykite dovanų kuponą!

įsigykite čia...