Filtrai

Kaina
  • Nuo iki
Korpuso forma
Korpuso medžiaga
Stikliukas
Akcijos
Koks laikrodis

Akcijos

Festina rankiniai laikrodžiai

Dėmesio! Dovanojame apyrankę perkant bet kurį Festina laikrodį. Dovanų kiekis ribotas.

Daugiau

1902 metais ispanų verslininkas Miguel Rodriguez Šveicarijoje įkūrė FESTINA - Lotus kompaniją, gaminančią aukštos kokybės bei preciziško stiliaus laikrodžius. Šiandien kompanijos rinka išsiplėtusi 90 šalių, penkiuose kontinentuose. Šie laikrodžiai populiarūs tarp žmonių vertinančių gerą kokybę už praeinamą kainą.

FESTINA išsiskiria laikrodžių su chronografais kolekcija. Tai automatiniai bei mechaniniai laikrodžiai, tiek moterims tiek vyrams, pagaminti iš aukštos kokybės plieno, titano ar keramikos bei paauksuoti PVD (PVD- physical vapor deposition) metodu. Daug laikrodžiu gaminami su odinėmis apyrankėmis, taip pat sportiniai laikrodžiai, atsparūs vandeniui yra gaminami su ryškiaspalvėmis kaučiukinėmis apyrankėmis.

Fokusavimąsi sportinių laikrodžių gamyboje atspindi kompanijos bendradarbiavimas bei rėmimas įvairių sportinių renginių bei varžybų. Nuo 1998 metų FESTINA yra oficiali laiko skaičiuotoja prestižinėse dviračių lenktynėse Tour de France, Tour of Spain, Tour of Britain bei Giro d’Italia, Beko All-Star Italijoje, Four Cross renginius Lenkijoje, Nacionali buiavimo čiampionatą Vengrijoje (Pirat Class) ir kitus.

Daugiau kaip 100 metų FESTINA laikrodžiai ne tik madingi ir gražūs, bet ir nuolat tobulinami panaudojant šiuolaikines gamybos technologijas. Ši kompanija viena iš ne daugelio laikrodžių gamintojų, kuriai pavyko į savo produktą sėkmingai integruoti šveicarišką kokybę, ryškias spalvas bei eklektiškus sprendimus dizaino srityje.

Mažiau
Rodoma 1 - 7 iš 7 prekių
Rodoma 1 - 7 iš 7 prekių

Nemokamas pristatymas

Visiems pirkiniams virš 60 €

sužinokite daugiau...

Susisiekite: +37061473437

Mes visada pasiruošę Jums padėti. Skambinkite darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00

Dovanų kuponas

Negalite išsirinkti tinkamos dovanos? Įsigykite dovanų kuponą!

įsigykite čia...