LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE

Paskelbtas KARANTINAS

Vyriausybės nutarimu yra draudžiama parduotuvių veikla. Mūsų fizinės parduotuvės tikrai neveiks iki kovo 31 dienos arba iki atskiro LR Vyriausybės nurodymo.

Internetinė prekyba yra leidžiama , mūsų elektroninė parduotuvė www.laikrodziai.lt veiks įprastu rėžimu. Bet atsižvelgiant į susiklosčiusią padėtį, kai kurių prekių išsiuntimas ir pristatymas gali vėluoti keletą darbo dienų. Internetu užsakytų prekių atsiėmimas fizinėse parduotuvėse, šiuo metu – negalimas.

Dėl Jūsų ir siuntas pristačiusių darbuotojų saugumo, prašome susipažinti su siuntų tarnybos pakeitimais ir rekomendacijos siuntų gavėjams
https://www.dpd.com/lt/pradzia/koronavirusas/rekomendacijos_siuntu_gavejams

Pristatymo metu, atsiskaitykite už prekes bekontakte banko kortele arba internetinėje parduotuvėje iš anksto. Atsiskaitymo grynaisiais pinigais paslauga nuo kovo 17 d. yra laikinai stabdoma, todėl nuo šios dienos kurjeriai grynųjų pinigų nebepriims.

Dėl laikrodžių garantinio aptarnavimo suteikimo, prašome kreiptis elektroniniu paštu pagalba@laikrodziai.lt, nurodykite kaip internetu ar fizinėje parduotuvėje buvo įsigytas laikrodis, koks tai laikrodis ir kada įsigytas. Žinodami šią informaciją, mes Jums atsakysime, kokiu būdu greičiausiai galėsime priimti Jūsų laikrodį ir suteikti aptarnavimą. Dėl taikomų karantino apribojimų, galimi paslaugos vėlavimai.


Nemokamas pristatymas

Visiems pirkiniams virš 60 €

sužinokite daugiau...

Susisiekite: +37037210620

Mes visada pasiruošę Jums padėti. Skambinkite darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00

Dovanų kuponas

Negalite išsirinkti tinkamos dovaos? Įsigykite dovanų kuponą!

įsigykite čia...