Pirkėjų duomenys yra saugomi atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos įstatymus ir normatyvinius aktus. Mūsų elektroninė parduotuvė niekada neperduoda Jūsų asmeninių duomenų, įskaitant gyvenamosios vietos ir el. pašto adresą, tretiesiems asmenims, išskyrus užsakymą vykdančias siuntų tarnybas ar paštą, kuriems šie duomenys yra būtini prekei pristatyti.

Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus net ištrinti.

Mūsų internetinėje parduotuvėje apmokėjimas už prekes vyksta per sistemą mokejimai.lt, tiesioginiais bankiniais pavedimais arba grynais pinigais, prekes pristačiusiems kurjeriams. Pasirinkę savo banką, per mokėjimai.lt sistemą būsite nukreipti į savo internetinės bankininkystės puslapį. Jūsų pavedimas bus saugūs - tai užtikrina mokėjimai.lt ir jūsų naudojamo banko sistemos. Naudojame šiuolaikinius patikimus apsaugos mechanizmus, kurie tik šiuo metu yra rinkoje prieinami.

Atminkite, kad mūsų darbuotojai niekada nei el. paštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo prie banko duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala.

Priedai:

Lietuvos Respublikos Asmens Duomenų Teisinės Apsaugos Įstatymo Pakeitimo Įstatymas Nr. IX-1296


Nemokamas pristatymas

Visiems pirkiniams virš 60 €

sužinokite daugiau...

Susisiekite: +37037210620

Mes visada pasiruošę Jums padėti. Skambinkite darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00

Dovanų kuponas

Negalite išsirinkti tinkamos dovaos? Įsigykite dovanų kuponą!

įsigykite čia...