Akcijos

FORTIS Laikrodžiai

Fortis - laikrodžių prekės ženklas, skaičiuojantis jau daugiau nei 100 metų. Walter'is Vogt'as įkūrė kompaniją 1912-aisiais ir sukūrė vieną inovatyviausių laikrodžių pasaulio kompanijų.

Fortis laikrodžių kolekcijos Aquatis, Terrestis, Aviatis ir Cosmonautis atspindi visą mūsų planetos grožį - vandenį, žemę, orą ir kosmosą.

Daugiau

Istorija

Jau būdamas 29 metų Walter Vogt žinojo, kad norint būti lyderiu rinkoje turi turėti du pagrindinius dalykus: gerą produktą ir prekės ženklą, pristatantį tą produktą. 1912 metais jis įgyvendino savo planą ir įkūrė laikrodžių gaminimo fabriką netoli traukinių stoties Grenchen mieste, Šveicarijoje. Praėjus metams, 1913-tais, W. Vogt įregistravo prekės ženklą ir logotipą Fortis. W. Vogt filosofija buvo sukurti patikimą, aukščiausios kokybės laikrodžius tinkančius tarptautinei rinkai.

1922 metais W. Vogt pradėjo bendradarbiauti su Britų laikrodininku ir išradėju John Harwood. J. Harwood sukūrė pirmąjį auto-mechaninį mechanizmą, kurį vėliau keturis metus su W. Vogt tobulino masinei gamybai ir 1926 metais pristatė pasaulinėje BaselWorld parodoje. Šio laikrodžio (žinomo kaip Harwood) pristatymas parodoje ne tik pristatė naują išradimą pasauliui, bet ir išgarsino Fortis vardą.

FORTIS pionieriai tarp laikrodžių gamintojų

1930 metais Fortis sukūrė jų pirmąjį chronometrą. Nepaisant to, novatoriškiausias produktas sukurtas W. Vogt bei J. Harwood buvo „Autorist“ laikrodis, kuris įsikraudavo nuo laikrodžio apyrankės judėjimo.

1943 metais buvo sukurtas pirmasis pasaulyje laikrodis atsparus vandeniui pavadinimu FORTISSIMO. Bet didžiausios šlovės buvo sulaukta su „Manager“. Fortis su šia laikrodžių linija 1956 metais laimėjo chronometro apdovanojimą įteiktą Swiss Official Chronometer Testing Institute COSC už pirmąjį pasaulyje vandeniui atsparų mechaninį laikrodį - žadintuvą su chronometru. Iki šių dienų Fortis Aquatis kolekcija išlaikė laimėjusiojo laikrodžio simbiozę bei funkcijas.

1960 metai buvo naujovių ir pasikeitimo metai. Fortis priėmė drąsų ir labai sėkmingą sprendimą, pradėti gaminti Šveicariškus plastikinius laikrodžius, kurie buvo atsparūs net iki 200 metrų. Šie laikrodžiai tapo labiausiai perkami.

Po keleto metų Fortis grižo prie savo šaknų – aviacijos. 1987 metais Flieger Chronograph laikrodis įvedė naują madą laikrodžių pasaulyje – didelius ciferblatus, kurių diametras siekė net 40mm. Šis sprendimas ir naujas dizainas buvo įvertintas pavėluotai, tačiau 2004 metais gavo pirmąjį Europos Aviacijos laikrodžių apdovanojimą.

Naujų teritorijų užkariavimas

Po ilgų testavimų bei išbandymų Rusijos federacijos kosminė stotis ROSCOSMOS pasirinko Fortis laikrodžius oficialiais savo misijų laikrodžiais.  1994 metais Fortis laikrodžiai buvo įtraukti į kosmonautų būtiniausių daiktų sąrašą.

Pasaulyje pirmasis automatinis laikrodis su chronometru, žadintuvu bei GMT laiku

Fortis laikrodžiai pirmauja ne tik aviacijos bei kosmonautikos sferoje. Savo 100-mečio proga Fortis sukūrė Optimus Magnum, The Daybreaker laikrodį. Tai pirmasis ir vienintelis pasaulyje automatinis laikrodis su chronometru, žadintuvu bei GMT (pasaulio laiko) funkcijomis. The Daybreaker laikrodis turi patį sudėtingiausią mechanizmą sudarytą iš daugiau nei 500 mikro-mechaninių dalelių.

Mažiau

Gamintojo produktų kataloge nėra.

Nemokamas pristatymas

Visiems pirkiniams virš 60 €

sužinokite daugiau...

Susisiekite: +37037210620

Mes visada pasiruošę Jums padėti. Skambinkite darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00

Dovanų kuponas

Negalite išsirinkti tinkamos dovaos? Įsigykite dovanų kuponą!

įsigykite čia...