Filtrai

Kaina
  • Nuo iki
Apyrankė / Dirželis
Korpuso forma
Korpuso spalva ir papuošimai
Korpuso medžiaga
Atsparumas vandeniui
Stikliukas
Ciferblato spalva

Akcijos

Just Cavalli laikrodžiai

Roberto Cavalli – labai gerai žinomas pasaulyje dizaineris. Jis kuria moterims ir vyrams, suteikdamas kiekvienam galimybę jaustis pasitikinčiu savimi ir stilingu.

Daugiau

Roberto Cavalli – labai gerai žinomas pasaulyje dizaineris. Jis kuria moterims ir vyrams, suteikdamas kiekvienam galimybę jaustis pasitikinčiu savimi ir stilingu.

Roberto Cavalli šaknys veda į Italiją. 1940 metais dizaineris gimė Florencijoje. Nuo pat mažens Roberto buvo išskirtinė asmenybė. Baigęs mokyklą jis įstojo į Florentinos meno akademiją. Todėl, kad norėjo išsiskirti iš minios, ir todėl, kad norėjo tapti dailininku, juk jo senelis buvo garsus dailininkas-impresionistas Giuseppe Rossi. Roberto Cavalli stulbinama karjera prasidėjo 1970 metais ir nuo to laiko tapo didžiule mados pasaulio jėga, išplitusia po visus žemynus ir nemažėjančia jau kelis dešimtmečius.

Vardas – Roberto Cavalli – spindesio sinonimas. Tai, kas iš pradžių tebūdavo kaprizas, labai greitai virsdavo madai netgi savotišku kultu. Roberto Cavalli sukūrė išskirtinį stilių. Susitelkęs ties detalėmis ir kartu ties visuma, jis žaidžia pertekliumi ir sukuria tam tikrą harmoniją. Daugybė spalvų, grakštus, laukinis, seksualus ir erotiškas dizainas. Dizainieris ištikimas laukinės moters įvaizdžiui.

2001 metais garsūs mados namai Roberto Cavalli ir nemažiau žinoma italų kompanija "Sector Group" pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Pasirodė Roberto Cavalli laikrodžiai.

Just Cavalli laikrodžiai – ironiški ir viliojantys, laužantys standartines sąvokas apie stilių, skirti pirkėjams jaučiantiems mados tendencijas, kiekvieną minutę sekantiems savo stilių. Jokių laikrodžių skirstymų į dieninį ir vakarinį variantą, tik nuolat didelis noras stebinti stiliumi ir mėgautis grožiu. Roberto Cavalli kuria gyvą, dinamišką madą, ir niekada nenustoja stebinti naujomis kolekcijomis. Cavalli laikrodžiai atspindi naujausias mados tendencijas, ir kartu jas diktuoja.

Elegantiškos, rafinuotos ir išskirtinės Cavalli laikrodžių kolekcijos skirtos moteriai, nesibaiminančiai naujovių ir iššūkių. Laikrodžių forma idealiai pritaikyta riešui. Ranką švelniai glosto natūralios odos dirželiai. Ciferblatai harmonijoj su dirželio spalva, spindinčių kristalų dulksna daro šiuos modelius ypač elegantiškais.

"Gamta – štai iš kur ateina mano idėjos. Jos grožis beribis. Gamta – pats geriausias dizaineris, su kuriuo niekas niekada nesusilygins" – teigia Cavalli. Gyvūnų raštai – vienas pagrindinių Cavalli kūrybos elementų. Ypač jam patinka Afrikos gamta. Egzotinių paukščių plunksnos, gyvačių oda, žvėrių kailis, žuvies žvynų raštai keri dizainerį. Visa tai mes matome jo kolekcijose. Gyvatė – dizainerio sėkmės simbolis. Jis teigia, kad gyvatė atneša laimę, tad savo kolekcijose visur naudoja gyvatės odos raštą ir spalvas. Ne veltui jo autografas panašus į žiedais susisukusią gyvatę.

Šiandien Roberto Cavalli laikomas geriausiu dizaineriu. Išskirtinis dėmesys kokybei – dar vienas Cavalli bruožas. Neseniai Cavalli pažymėjo 40 metų mados versle buvimo sukaktį. Šis įžymus žmogus dirbo daug metų, tad jo kūryba pripažinta geriausia.

Išskirtine elegancija ir puošnumu dvelkianti Cavalli laikrodžių kolekcija – moteriškumo ir jausmingumo harmonija, kurią ne tik matome, bet ir galime pajusti. Geras įspūdis yra pirmas žingsnis link sėkmingų santykių arba karjeros. Jūsų asmenybė bus nedelsiant pastebėta dėka būtent šio aksesuaro. Su Cavalli laikrodžiu sėkmė Jūsų rankose.

Mažiau
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių
Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių

Nemokamas pristatymas

Visiems pirkiniams virš 60 €

sužinokite daugiau...

Susisiekite: +37037210620

Mes visada pasiruošę Jums padėti. Skambinkite darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00

Dovanų kuponas

Negalite išsirinkti tinkamos dovaos? Įsigykite dovanų kuponą!

įsigykite čia...