Filtrai

Kaina
  • Nuo iki
Apyrankė / Dirželis
Korpuso medžiaga
Stikliukas
Koks laikrodis

Akcijos

a.b.art laikrodžiai

A.B.ART – AUTHENTIC AND BASIC ART - tai laikrodžiai išsiskiriantys paprastu, autentišku, santūriu grožiu, estetiški ir elegantiški, pasižymintys aukšta Šveicariška kokybe. Laikrodžiai A.B.ART - tai tarptautiniu mastu pripažintas stiliaus lyderis.

Daugiau

A.B.ART – AUTHENTIC AND BASIC ART - tai laikrodžiai išsiskiriantys paprastu, autentišku, santūriu grožiu, estetiški ir elegantiški, pasižymintys aukšta Šveicariška kokybe. Laikrodžiai A.B.ART - tai tarptautiniu mastu pripažintas stiliaus lyderis.

Prekės ženklo A.B.ART istorija prasidėjo 1989 metais, kai laikrodžių ir juvelyrinių dirbinių parduotuvės savininkas Aleksandr Burnhans nusprendė prekiauti aukštos kokybės, paprasto ir nepretenzingo dizaino laikrodžiais. Neradęs gamintojo, kurio produkcija atitiktų šiuos reikalavimus, jis nusprendė gaminti tokius laikrodžius pats. Taigi, 1989 metais Vokietijos mieste Freiburg, kuris yra netoli Šveicarijos sienos, pasirodė pirmieji A.B.ART laikrodžių modeliai.

A.B.ART vadovaujasi filosofija "mažiau yra daugiau" (less is more) tad jų dizainas natūralus, minimalistinis, pabrėžiantis paprastumą, aukštą kokybę bei gerą skonį. A.B.ART – tai unikalaus, lengvai atpažįstamo, nesenstančio dizaino laikrodžiai.

Griežtų linijų dizainas, minimalistinės detalės daro šiuos laikrodžius originaliais ir patraukliais aksesuarais, tuo pačiu leidžia juos dėvėti kasdieniame gyvenime. A.B.ART laikrodžiai tinka prie bet kokio aprangos stiliaus, tad tai suteikia ilgalaikį populiarumą tarp gerbėjų.

Puiki kokybė – tai pagrindinis šveicariškų mechanizmų privalumas, safyriniai stikliukai, nerūdijantis plienas 316L – užtikrina A.B.ART laikrodžių ilgaamžiškumą.

A.B.ART laikrodžių dizainas ne kartą buvo pripažintas tarptautiniuose konkursuose. 1999 metais, net trys A.B.ART laikrodžių modeliai buvo nominuoti premijai "Form 99", kurie vėliau tapo jos nugalėtojais. Taip pat keletas A.B.ART laikrodžių modelių buvo eksponuojami Niujorko Modernaus meno muziejuje.  2009 metais prestižiniu tarptautiniu dizaino apdovanojimu "Reddot Design Award 2009" apdovanotas O101 modelis, vėliau šis modelis gavo "German Desing Prize 2010" nominaciją. Kartu su pripažinimu atėjo ir komercinė sėkmė. Klientų ratas sparčiai plečiasi Vokietijoje, Šveicarijoje, Olandijoje, Belgijoje, Austrijoje, Anglijoje, Norvegijoje, JAV, Meksikoje, Japonijoje, „Laikrodžių Centras“ yra oficialus atstovas Lietuvoje.

Šio prekės ženklo laikrodžiai nepatenka į industrijos gigantų tarpą, tačiau užima savo nišą tarp prestižinių verslo klasės laikrodžių. Šiuos laikrodžius pamėgo garsūs verslininkai, politikai ir diplomatai. Pagrindinis A.B.ART laikrodžių bruožas – griežtumas, minimalizmas ir autentiškumas, idealiai papildo kostiumą.

Jei jūs pirmenybę teikiate paprastam, santūriam, klasikiniam grožiui ir minimalistiniam dizainui – Šveicariški A.B.ART laikrodžiai skirti kaip tik Jums!

Oficialus tinklapis: http://www.abartwatches.com

A.B.ART katalogas (.pdf)

Mažiau
Rodoma 1 - 36 iš 38 prekių
Rodoma 1 - 36 iš 38 prekių

Nemokamas pristatymas

Visiems pirkiniams virš 60 €

sužinokite daugiau...

Susisiekite: +37037210620

Mes visada pasiruošę Jums padėti. Skambinkite darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00

Dovanų kuponas

Negalite išsirinkti tinkamos dovaos? Įsigykite dovanų kuponą!

įsigykite čia...