Filtrai

Kaina
  • Nuo iki
Korpuso medžiaga
Stikliukas
Koks laikrodis

Akcijos

Rodania rankiniai laikrodžiai

1930 metais Haus Baumgartner Šveicarijos miestelyje Grenchen įsteigė šveicariškų Rodania laikrodžių firmą. Nuo čia šis prekės ženklas pradėjo žingsnis po žingsnio užkariauti pasaulį. Jau tuo metu Grenchen regionas buvo gerai pasaulyje žinomas kaip laikrodžių pramonės širdis. Šiandien šis regionas žinomas ir dėl tokių prekinių vardų, kaip Breitling, Eterna, Rado ir t.t.

Daugiau

1930 metais Haus Baumgartner Šveicarijos miestelyje Grenchen įsteigė šveicariškų Rodania laikrodžių firmą. Nuo čia šis prekės ženklas pradėjo žingsnis po žingsnio užkariauti pasaulį. Jau tuo metu Grenchen regionas buvo gerai pasaulyje žinomas kaip laikrodžių pramonės širdis. Šiandien šis regionas žinomas ir dėl tokių prekinių vardų, kaip Breitling, Eterna, Rado ir t.t.

Po Antrojo pasaulinio karo, 1947 metais, kompanija išplėtė savo veiklą ir atidarė distribucijos centrus Monrealyje Kanadoje, Karakase, Niujorke, Briuselyje ir Londone. Neilgai trukus, 1951 metais Belgijoje įkurus logistikos departamentą, dėka entuziastingos komandos ir M. Manfred Aebi noro būti ,,geriausiais“ , Rodania laikrodžiai randa savo kelią į kiekvieną pasaulio kampelį. Rodania tapo neginčytinu lyderiu Belgijos ir Liuksemburgo rinkose ir viena iš geriausių ir populiariausių laikrodžių firmų visoje Europoje. Esant dideliai pažangai plečiama biurų veikla. 2002 metais atidaryti nauji biurai netoli Lyono miesto, leidžiantys veiksmingiau įeiti į Prancūzijos rinką. Šiandien Rodania išlieka viena iš nedaugelio nepriklausomų Šveicarijos gamintojų.

Daug firmų gamina laikrodžius, bet mažai kas iš tikrųjų pasiekia tokių puikių rezultatų. Tai užtrunka metų metus mokslinių tyrimų ir patirties, kad tikrai suprastum, koks ypatingas ryšys tarp žmogaus ir jo laikrodžio. Rodania laikrodžiai gaminami nuo 1930 metų pasitelkiant naujausias Šveicarijos technologijas, tad galima teigti, kad kalbama patirtimi ir žiniomis. Rodania tapo pasitikėjimo ir pagarbos jėga šiame sektoriuje. Nuo pat įkūrimo Rodania daugiausia dėmesio skiria kokybei. Tai reiškia, kad naudojamos geriausios medžiagos, ilgaamžis padengimas, griežtai tikrinamas laikrodžių atsparumas vandeniui. Gamyboje naudojami plieno, titano, keramikos deriniai, aukso padengimas. Laikrodžiai puošiami deimantais ar Svarovski kristalais.

Rodania laikrodžiai – tradicinių formų klasikiniai ir sportiniai Šveicariški SWISS MADE laikrodžiai.

Ypač populiari Mystery kolekcija. Šios kolekcijos modelių gamyboje naudojama keramika. Korpusas ir apyrankė gaminami iš cirkonio oksido miltelių, kurie supresuojami ir poliruojami deimantine pudra. Toks laikrodis turi tik keramikiniams laikrodžiams būdingą blizgesį. Keramika – amžina, ji niekada nepakeis spalvos, nealergizuos. Visi modeliai gaminami su safyriniais stikliukais. Safyras – pats tvirčiausias, atspariausias iš dabar naudojamų medžiagų laikrodžių stikliukų gamybai. Jis nesibraižo,bei atsparus vandens ir cheminių medžiagų poveikiui. Visų modelių vandens atsparumas – 5 ATM.

Swiss Chic kolekciją sudaro kvarciniai ir auto-mechaniniai, klasikiniai ir sportiniai laikrodžiai.

Visur dominuoja konservatyvios ciferblatų spalvos: balta, juoda, o pastaruoju metu vis labiau skverbiasi sidabro spalva. Labai madingi šampano spalvos ciferblatai. Didžioji klasika ir didžioji prabanga – juodas ciferblatas ir romėniški balti skaičiai arba baltas ciferblatas ir juodi skaičiai.

Sportinio stiliaus žmonėms patariame laikrodžius tvirtais, vandeniui atspariais korpusais ir stambiomis apyrankėmis. Nuo 2001 metų Rodania – oficiali laiko skaičiuotoja Dakaro ralyje. Įžymios sporto žvaigždės dėvėdamos Rodania laikrodžius sustiprina sportišką įvaizdį. Visi modeliai gaminami su safyriniais stikliukais, užsukamais dangteliais, kas padidina hermetiškumą. Sportiniuose modeliuose vandens atsparumas - 10 ATM. Kai kurie modeliai gaminami su integruotomis ir ypač madingomis kaučiukinėmis apyrankėmis.

Tai iš ties, turintys geriausią kainos (nuo 230€) ir kokybės santykį SWISS MADE laikrodžiai. Ši kompanija didesnį dėmesį skiria vyriškų laikrodžių kolekcijai, tačiau kokybę, tikslumą ir punktualumą vertinanti moteris tikrai išsirinks elegantišką Rodanią laikrodį.

oficialus tinklapis: http://www.rodania.com

Mažiau
Rodoma 1 - 36 iš 38 prekių
Rodoma 1 - 36 iš 38 prekių

Nemokamas pristatymas

Visiems pirkiniams virš 60 €

sužinokite daugiau...

Susisiekite: +37037210620

Mes visada pasiruošę Jums padėti. Skambinkite darbo dienomis nuo 9:00 iki 17:00

Dovanų kuponas

Negalite išsirinkti tinkamos dovaos? Įsigykite dovanų kuponą!

įsigykite čia...