Patvirtinta - mokejimai.lt
USD
Lietuviškai
In English

Saugumo politika

Pirkėjų duomenys yra saugomi atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos įstatymus ir normatyvinius aktus. Mūsų elektroninė parduotuvė  niekada neperduoda  Jūsų asmeninių duomenų, įskaitant gyvenamosios vietos ir el. pašto adresą, tretiesiems asmenims, išskyrus užsakymą vykdančias siuntų tarnybas ar paštą, kuriems šie duomenys yra būtini prekei pristatyti.
Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ar prireikus net ištrinti.

Mūsų internetinėje parduotuvėje apmokėjimas už prekes vyksta per sistemą mokejimai.lt, tiesioginiais bankiniais pavedimais arba grynais pinigais, prekes pristačiusiems kurjeriams. Pasirinkę savo banką, per mokėjimai.lt sistemą būsite nukreipti į savo internetinės bankininkystės puslapį. Jūsų pavedimas bus saugūs - tai užtikrina mokėjimai.lt ir jūsų naudojamo banko sistemos. Naudojame šiuolaikinius patikimus apsaugos mechanizmus, kurie tik šiuo metu yra rinkoje prieinami.

Atminkite, kad mūsų darbuotojai niekada nei el. paštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo prie banko duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala.

Priedai:

LIETUVOS RESPUBLIKOS  ASMENS DUOMENŲ TEISINĖS APSAUGOS ĮSTATYMO PAKEITIMO ĮSTATYMAS Nr. IX-1296

Apie mus

Naudinga

Atsiliepimai

Ramas G. (Klaipėda) Ramas G. (Klaipėda)
Ramas G. (Klaipėda)
Casio W-210-2AVES
"Labai ačiū, už laikrodį. Labai patogus, geras. Beje labai ačiū, už suteiktą informaciją."

Naujienlaiškis

Įveskite savo e-pašto adresą jei norite gauti mūsų naujienas bei ypatingus pasiūlymus