Patvirtinta - mokejimai.lt
USD
Lietuviškai
In English

Kodėl mes?

Mūsų patirtis :
- Mes laikrodžiais prekiaujame nuo 1992 metų, vieni iš pirmųjų Lietuvoje specializavomės šioje rinkoje, ir iki šiol sėkmingai dirbame.
- Mūsų laikrodžių interneto parduotuvė adresu
www.laikrodziai.lt  pastoviai veikia nuo 1999 metų. Tai viena iš seniausiai, nuolat, veikiančių interneto parduotuvių Lietuvoje.
- Mūsų paslaugomis naudojasi  jau kelios pirkėjų kartos.

Mūsų veikla:
- Mes nesame vien elektroninė parduotuvė. Visus interneto parduotuvėje siūlomus laikrodžius realiai turime sandėlyje ar parduotuvių vitrinose.
- Mūsų įmonės atstovauja daugeliui parduodamų prekinių ženklų. Mes laikrodžius importuojame, užsiimame mažmeninė ir didmeninė prekyba laikrodžiais, jų detalėmis ir aksesuarais. Valdome laikrodžių parduotuvių tinklus „LAIKRODŽIŲ STILIUS“ ir „Laikrodžiai.LT“
- Atliekame garantinį ir pogarantinį aptarnavimą bei remontą.

Mūsų garantijos:
- Garantuojame kad visi mūsų parduodami laikrodžiai nauji ir originalūs, tokie patys, kaip mūsų parduotuvių vitrinose, tik patrauklesnėmis kainomis.
- Garantuojame, kad visiems parduotiems laikrodžiams bus suteiktos tokios pat arba didesnes garantijos, kaip numato laikrodžio gamintojai.
- Garantuojame internetu įsigytų laikrodžių
grąžinimą ir keitimą taip, kaip numato Lietuvos Respublikos įstatymai ir teisės aktai.
- Garantuojame
saugų naršymą ir apsipirkimą mūsų elektroninėje parduotuvėje. Mes nekaupiame prisijungimo prie elektroninės bankininkystės ar elektroninių mokėjimų sistemų duomenų. Pirkėjai įveda duomenis bankų arba PayPal sistemos puslapiuose, todėl mums ši informacija neprieinama.
 - Garantuojame, kad prekės bus išsiųstos tą pačią ar kitą darbo dieną po apmokėjimo gavimo, jei su klientu nebus sutarta kitaip.
Mūsų pasiūlymai:
- Siūlome patogią laikrodžių paieškos ir filtravimo sistemą. Jos pagalba iš daugybės mūsų siūlomų laikrodžių nesunkiai rasite sau tinkamą pagal kainą, dirželio – apyrankės tipą, atsparumą vandeniui, kam skirtas vyrui ar moteriai, ar pagal kitus kriterijus
- Siūlome įvairius ir kiekvienam pirkėjui pagal jo poreikius pritaikomus,  
apmokėjimo už prekes ir jų pristatymo būdus. Daugeliu atveju prekių pristatymas  - nemokamas.
- Siūlome galimybę, atlikus užsakymą internete, atsiimti ir susimokėti už laikrodį bet kurioje mūsų tinklų LAIKRODŽIŲ STILIUS ir Laikrodžiai.LT parduotuvėje. Koks laikrodis, kurioje parduotuvėje yra pirkimo metu, galite pamatyti nuspaudę nuorodą „Kur rasti?“ esančią prie kiekvieno laikrodžio.
- Siūlome profesionalių specialistų konsultavimą laikrodžių pasirinkimo, užsakymo vykdymo, prekių apmokėjimo ir pristatymo klausimais elektroniniu paštu, telefonu ir SKYPE

Apie mus

Naudinga

Atsiliepimai

Erika K. (Klaipėda) Erika K. (Klaipėda)
Erika K. (Klaipėda)
Casio HDC-600-2BVES
"Likau sužavėta pirkiniu, Jūsų prekės pristatymo greičiu. Visiems pažįstamiems rekomenduosiu Jus! Ačiū, Jums!!! Jūs nuostabūs!"

Naujienlaiškis

Įveskite savo e-pašto adresą jei norite gauti mūsų naujienas bei ypatingus pasiūlymus