Patvirtinta - mokejimai.lt
USD
Lietuviškai
In English

Kaip pirkti?

Nusipirkti prekę mūsų elektroninėje parduotuvėje labai paprasta. Tereikia atlikti kelis paprastus žingsnius:

1. Žingsnis

Susirasti norimą prekę mūsų kataloguose ir pasirinkus perkamą kiekį, paspausti šalia esantį mygtuką "Į krepšelį".

 

1 žingsnis

 

2. Žingsnis

Paspaudus mygtuką "Į krepšelį" Jūs esate iš karto perkeliamas į savo virtualų pirkinių krepšelį, kuriame galite tvarkyti savo pasirinktas prekes, perkelti jas į pageidaujamųjų prekių sąrašą, bei apmokėti už pirkinius. Norėdami apmokėti už pirkinius, spauskite mygtuką "Apmokėti".

 

2 žingsnis

 

3. Žingsnis

Paspaudus "Apmokėti" atsidaro naujas langas, kuriame turite įvesti informaciją apie save. Atkreipkite dėmesį, jog čia turite suvesti tikrą informaciją apie save, nepaisant to, jog pristatymo adresas gali būti kitoks, nei jūsų gyvenamoji vieta. Jei adresas, kuriuo norite gauti prekes yra kitas (pvz.: norite, kad prekės būtų pristatytos į Jūsų darbovietę), prašome nuimti varnelę nuo "Mano pristatymo adresas yra toks pats" ir užpildyti pristatymo adreso laukelius. Viską teisingai užpildę, spauskite mygtuką "Toliau".

 

 

4. Žingsnis

Naujai atsidariusiame lange pasirinkite Jums priimtiniausią prekių pristatymo būdą, ir spauskite mygtuką "Toliau".

 

3 žingsnis 4 žingsnis

 

5.1 Žingsnis

Jeigu pasirinkote prekių pristatymą, kuriam yra būtinas išankstinis apmokėjimas, naujai atsidariusiame lange pasirinkite, kaip apmokėsite už prekes. Mes siūlome platų apmokėjimo būdų pasirinkimą, todėl tikrai rasite Jums labiausiai tinkantį. Jei pasirinksite tiesioginį bankinį pinigų pervedimą, spauskite mygtuką "Rinktis šį būdą ir patvirtinti užsakymą".

 

5.1 žingsnis

 

5.2 Žingsnis

Jeigu pasirinkote prekių pristatymą, kuriam nėra būtinas išankstinis apmokėjimas, t.y. už prekes sumokėsite kurjeriui arba pašto darbuotojui jas atsiimdami, atsidariusiame lange spauskite "Rinktis šį būdą ir patvirtinti užsakymą". Nepamirškite, kad toks prekių pristatymo būdas Jums papildomai kainuos, todėl geriau rinktis išankstinį apmokėjimą.

 

5.2 žingsnis

Atlikę šiuos paprastus žingsnius prekę mūsų el. parduotuvėje nusipirksite sėkmingai.

Apie mus

Naudinga

Atsiliepimai

Gabrielė J. Gabrielė J.
Gabrielė J.
"Jūs šaunuoliai - greiti, nebrangūs, lankstūs ir patikimi. Ačiū, sėkmės."

Naujienlaiškis

Įveskite savo e-pašto adresą jei norite gauti mūsų naujienas bei ypatingus pasiūlymus