Patvirtinta - mokejimai.lt
USD
Lietuviškai
In English

Grąžinimo politika

Internetu nupirktą prekę, jei ji Jums nepatiks, per septynias dienas galite mums grąžinti. Mes grąžinsime  sumokėtus pinigus, išskyrus prekės pristatymo - grąžinimo ir apmokėjimo išlaidas (priklausomai nuo pasirinkto siuntimo - apmokėjimo būdo).

Būtina sąlyga: nepakitusi prekinė išvaizda, laikrodis nenešiotas, išsaugoti dokumentai, etiketės ir originalus įpakavimas.

Grąžinamą prekę su pridėtu  laisvos formos prašymu grąžinti pinigus, prašome išsiųsti tuo pačiu adresu iš kur ji buvo gauta. Internetu nupirktos prekės, mūsų fizinėse parduotuvėse nepriimamos ir pinigai  ten už jas neišmokami.

Grąžinimo taisyklė galioja tik prekėms, užsakytoms ir nupirktoms internetinėje parduotuvėje

Pastabos:

Prekių pristatymo išlaidos.
Tai išlaidos prekės pristatymui iš elektroninės parduotuvės sandėlio iki pirkėjo nurodyto adreso. Ši suma nurodoma sąskaitoje, pateikiamoje kartu su preke.
Daugelio prekių pristatymas mūsų parduotuvėje pirkėjams yra nemokamas, už šią paslaugą vežėjams sumokame mes. Jei prekė grąžinama, šios paslaugos vertę turi padengti pirkėjas. Šių paslaugų kainos Lietuvoje:
rankinio, nedidelio sieninio laikrodžio ir žadintuvo pristatymo ir apmokėjimo suma yra 15,- Lt;
didelio sieninio ar stalinio laikrodžio pristatymo ir apmokėjimo suma yra - 30,- Lt.

Prekių apmokėjimo išlaidos.
Mes negrąžiname grynųjų pinigų paėmimo paslaugos mokesčio, kurį pirkėjas sumoka atsiskaitydamas grynais pinigais kurjeriui ar Lietuvos pašte.

 Priedai:

LIETUVOS RESPUBLIKOS ŪKIO MINISTRO įsakymas:
DĖL DAIKTŲ PARDAVIMO IR PASLAUGŲ TEIKIMO, KAI SUTARTYS SUDAROMOS NAUDOJANT RYŠIO PRIEMONES, TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO Nr. 258

LIETUVOS RESPUBLIKOS ŪKIO MINISTRO Į S A K Y M A S:
Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo

Apie mus

Naudinga

Atsiliepimai

Greta M. (Alytus) Greta M. (Alytus)
Greta M. (Alytus)
Casio MTP-1303L-7BVEF
"Be galo nustebau taip greitai sulaukusi siuntos pristatymo. Aptarnavimas vertas 10balų. Pateisinot lūkesčius ir savo gerą vardą."

Naujienlaiškis

Įveskite savo e-pašto adresą jei norite gauti mūsų naujienas bei ypatingus pasiūlymus