Patvirtinta - mokejimai.lt
USD
Lietuviškai
In English

Atsparumas vandeniui

Įspėjimas!
Jei laikrodžio karūnėlė yra užsukama, galite su juo drąsiai nardyti tik tada jeigu ant korpuso (arba ciferblato) yra parašyta 200m. Priešingu atveju, nardant su akvalangu, į laikrodį gali patekti vanduo. Jūs galite kelis kartus sėkmingai nerti į didelį gylį, bet nepamirškite, kad laikrodžio tarpinė dėvisi ir gali prarasti atsparumą.

Užrašų laikrodžio ciferblate arba dangtelyje reikšmės nurodytos lentelėje*.
Vietoje metrų gali būti naudojami ir kiti matavimo vienetai: atmosferos (1ATM = 10M), barai (1BAR = 10M), pėdos (100FT ~30 M).Klasė Užrašas Rankų plovimas po čiaupuNebijantis lietaus Maudymasis duše Maudymasis vonioje, plaukiojimas Giluminis nardymas su balionais
I Nėra užrašų        
II 30M WATER RESISTANT Galima      
III 50M WATER RESISTANT Galima Galima    
IV 100M WATER RESISTANT Galima Galima Galima  
V 200M WATER RESISTANT Galima Galima Galima Galima


Pastabos

I klasė: Neatsparus vandeniui, vengti bet kokio kontakto su drėgme.
II klasė: Neištraukti laiko pervedimo galvutės, jei ant laikrodžio yra drėgmės.
III klasė: Neištraukti laiko pervedimo galvutės ir nesinaudoti mygtukais, kai laikrodis - po vandeniu. Galimi tik trumpalaikiai panardinimai.
IV klasė: Neištraukti laiko pervedimo galvutės ir nesinaudoti mygtukais, jei laikrodis - po vandeniu.
V klasė: Neištraukti laiko pervedimo galvutės, galima naudotis mygtukais (išskyrus tuos kurie paslėpti korpuse), kai jis - po vandeniu. Tinkami naudoti nardant su kvėpavimo aparatais (išskyrus gylius, kur naudojamos helio - deguonies dujos).

* Pagal CASIO firmos žymėjimą, kitų gamintojų laikrodžiams šis žymėjimas gali reikšti šiek tiek kitokį atsparumo laipsnį.

Apie mus

Naudinga

Atsiliepimai

Giedrė J. (Kaunas) Giedrė J. (Kaunas)
Giedrė J. (Kaunas)
"Labai geras aptarnavimas:) suteikia visą norimą informaciją, atsako greitai ir išsamiai į dominančius klausimus ir labai šauniai bendradarbiauja siunčiant į užsienio šalis:)"

Naujienlaiškis

Įveskite savo e-pašto adresą jei norite gauti mūsų naujienas bei ypatingus pasiūlymus